Kurumsal

Hakkımızda

Biz Kimiz

1996 yılında kurulan Canlar Gıda uluslararası markaların İstanbul Distribütörlüğünü yaparak çeşitli sektörlerde faaliyet göstermeye başlamıştır. 1996-2006 yılları arasında Gillette markasının Güney Marmara Bölge Distribütörlüğünü üstlenerek Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova illerine hizmet vermiştir. 2006 yılında Gillette markasıyla iş ortaklığını sona erdiren firmamız 2009 yılında Perfetti van Melle ile anlaşma sağlayarak sektörde yer almaya devam etmiştir.

Bursa’da Toptan, Perakende ve Ev Dışı Tüketim kanallarına yönelik satış dağıtım hizmetlerini sağlamakta; bu kapsamda yerel zincir marketler, orta ölçekli marketler, bakkal, büfe, benzin istasyonu, otel, kafe, restaurant, okul kantinleri, hastaneler gibi noktaları kapsayacak tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir.

2014 yılından bu yana Perfetti van Melle İstanbul Avrupa Yakası Toptan Satış Kanalını bünyesine alarak satış dağıtım hizmetlerini en iyi şekilde yapma yolunda ilerlemektedir. Böylelikle genel merkezini İstanbul Avrupa Yakasına taşıyarak, Bursa’da da dağıtım ağına devam etmektedir.

Her zaman güler yüzlü, genç ve dinamik satış kadrosuyla çalışan firmamızın önceliklerinden biri müşteri memnuniyetidir. Sektöründe yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek; satış, dağıtım ve pazarlama alanında sektörde hizmet vermeye devam etmeyi hedeflemektedir.

Misyonumuz

Hizmette ve kalitede sürekliliği sağlayan, müşteri memnuniyetine öncelik veren, yeniliklere açık, insan haklarına değer vererek; topluma karşı yükümlülüklerini yerine getiren bir satış ve dağıtım organizasyonu sağlamak.

Vizyonumuz

Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir gıda şirketi olmak.

Müşteri beklentilerimizi karşılayarak, üstün kaliteye sahip olan ürünleri en uygun koşullarda sunmak